Sigarayı Bırakmak İçin Param Yok! (Sigarayı Bıraktırma Semineri Daha mı Pahalı?)

yak-bi-para.jpg

Bu içeriğimizde sigarayı bıraktırma semineri ne kadardır, sigarayı bıraktırma semineri maliyeti sigaraya içme maliyetine oranla nasıldır gibi konular üzerinde duracağız. Hadi o zaman hiç vakit kaybetmeden konumuza giriş yapalım.


“Sigarayı bırakmak için param yok” cümlesi, bizim sık duyduğumuz bahanelerden biridir.


Sigara içmeye devam ederseniz sadece para yakmayacaksınız sigaraya. Aynı zamanda sigaranın zararları yüzünden bütün ölümcül hastalıklara yakalanma riskinizi arttıracaksınız. Ömür boyu üzerinizde felaket bir koku, ağzınızda felaket bir tat taşıyacaksınız. Hak etmediğiniz halde ikinci sınıf insan muamelesi göreceksiniz. Sigarayı bırakmak demek sadece sigarayı bırakmak demek değildir. Sigarayı bırakanlar bütün bunlardan kurtulmuş olurlar.


Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arayıp detaylı bilgi versin
Verilerimin saklanmasına ve işlenmesine onay veriyor ve benimle telefon/SMS/e-posta ile iletişim kurulmasını kabul ediyorum.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.

Sigarayı bırakmak siyah beyaz bir dünyadan renkli bir dünyaya geçmek gibidir. Özgür hissedersiniz, sigara yanımda değil mi paniği yaşamazsınız. Paranızı istediğiniz başka şeylere harcayabilirsiniz. Sigaranın maddi ve manevi zararlarından kurtulursunuz.

Sigarayı bırakmak istiyorsanız sigara içmeye devam ederek ne kadar pahalı bir şey yaptığınızı kabul etmeniz gerekiyor artık. Hayatınız boyunca 150.000 TL.’den fazla para yakmak zorunda kalmak istiyor musunuz? Sigarayı bırakmak ve bütün bunlardan kurtulmak harika olmaz mıydı?

Sigarayı bırakmak için her şeyini vermeye razı insanlar tanıdınız mı hiç? “Sigarayı bırakmak için ne yaptıysam başaramadım kurtulamıyorum, yardım edin lütfen” diye ağlayan insanlarla tanıştık biz. Onlardan birisi olunca sigarayı bırakmak için bazen çok geç oluyor uyanın artık?

Sigarayı bırakmak için param yok ha… ama içmek için paranız var değil mi?

Mesela günde bir paket içsen, ayda 350-400 TL. eder.
Yılda 4.500 TL.’den fazla eder.
10 yılda 45.000 TL.’den fazla eder.
Ama sigarayı bırakmak için param yok 🙂 param sadece içmeye yetiyor bırakmaya değil 🙂 hadi canım bırakın, yani bu palavrayı bırakın, ama bu arada sigarayı da bırakın. Sigaranın maddi zararlarını mutlaka göz önünde bulundurun.

Çalışıp emek harcayıp kazandığınız parayla kendinizi yavaş yavaş öldürmeye daha ne kadar devam edeceksiniz?

Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.