ALKOLÜ BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ


ALKOLÜ BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ

2.990 TL

311.98 TL’den Başlayan Taksitlerle


  SATIN ALALLEN CARR ALKOLÜ BIRAKMANIN KOLAY YOLU VİDEO EĞİTİMİ HAKKINDA DETAYLAR
“Alkolü Bırakmanın Kolay Yolu” online seminerini Aydoğan Tantürkü sunuyor. Programı izlemek son derece kolaydır: hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız var o kadar. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, laptopunuzdan, tabletinizden izleyebilirsiniz. Online seminerimiz 6 bölümden oluşuyor, toplamda yaklaşık olarak 4 saat sürer.

Önemli Uyarı: Eğer çok ciddi bir alkol kullanıcısı iseniz, daha önce deliryum tremens yada bayılma yaşadıysanız, alkol bırakma sürecinde hastaneye yatırıldıysanız, yada birden bırakma konusunda ciddi endişeleriniz varsa, o zaman Allen Carr yöntemini kullanmadan önce doktorunuzla görüşmelisiniz.

  • Bu video eğitim internet ortamında izlenir.
  • 30 gün boyunca 7/24 erişim ve kullanım hakkınız bulunur.
  • Video Eğitimlerde para iadesi yoktur

Video eğitimin bölümleri hakkında bilgilendirme
  • 1. Bölüm Süresi = 46 Dakika
1. Bölüm Süresi = 46 Dakika

Bu bölümde, alkol problemini çözmeye çalışırken irade gücü kullanımı ve diğer yöntemlerle yapılan uygulamaların neden kalıcı sonuçlar sağlamadığını ve doğru yöntem kullanıldığında, problemi çözmenin sadece mümkün değil, aynı zamanda da kolay olduğunu göreceksiniz.

  • 2. Bölüm Süresi = 36 Dakika
2. Bölüm Süresi = 36 Dakika

Bu bölümde alkol probleminin kökeninde yatan temel mekanizmayı ve doğumdan itibaren harekete geçen beyin yıkamaların üzerimizde yarattığı etkiyle, bu sinsi mekanizmanın kontrolü nasıl ele geçirdiğini öğreneceksiniz.

  • 3. Bölüm Süresi = 36 Dakika
3. Bölüm Süresi = 36 Dakika

Bu bölümde alkol problemi yaşayanların, maruz kaldıkları illüzyonlar sebebiyle, problemin çözüm yolunu bulmak yerine, toplumda doğru kabul edilen bahaneleri kullanarak çözümden nasıl kaçtıklarını anlayacaksınız. Alkol sebebiyle ortaya çıkan illüzyonların beynimizde yarattığı halat çekme oyununun mekanizmasını görüp öğreneceksiniz.

  • 4. Bölüm Süresi = 41 Dakika
4. Bölüm Süresi = 41 Dakika

Bu bölümde alkolün sebep olduğu beyin yıkamalardan yavaş yavaş kurtulmaya başlayacak ve illüzyonların etkisinden kurtulduktan sonra da az ya da ara sıra içmek gibi düşüncelere dahi kapılmadan nasıl özgür ve mutlu bir içki içmeyen haline gelineceğinin şifrelerini almaya başlayacaksınız.

  • 5. Bölüm Süresi = 36 Dakika
5. Bölüm Süresi = 36 Dakika

Bu bölümde alkol tuzağından kurtulma aşamasında ve sonrasında karşılaşabileceğiniz olası sosyal ortamlar veya stresli durumlarda kullanacağınız metod size verilecek ve bu tür durumlarla karşılaştığınızda ihtiyacınız olan ve sizi özgür kılacak bakış açısını elde edeceksiniz.

  • 6. Bölüm Süresi = 41 Dakika
6. Bölüm Süresi = 41 Dakika

Bu bölümde özgür ve mutlu bir hayata başlarken ihtiyacınız olacak son talimat ve tavsiyeleri alıp, uygulama aşamasına geçmeniz için gereken tüm bilgileri elde etmiş olarak alkol probleminden kurtulduğunuz yeni hayatınıza ilk adımı atmış olacaksınız.


Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.