SİGARA BIRAKMA MERKEZİMİZDE SİGARAYI BIRAKTIRIRKEN NE YAPIYORUZ? / NE YAPMIYORUZ?

Sigara içme isteğinden kurtarıyoruz!


Sigaranın yarattığı psikolojik bağımlılığı bitiriyoruz!


Yani sigarayı “kafanızda bitiriyoruz”?


Sigarayı Bıraktırırken Ne Yapıyoruz?

Sigara içme isteği nasıl bitirilir? Sigara neden irade gücüyle bırakılmaz? İrade gücüyle bırakanlar neden tekrar başlar? Sigaradan psikolojik olarak nasıl kurtulunur? Bırakmayı zorlaştıran sebepler nelerdir? Sigaranın stresle gerçek ilişkisi nedir? Sigaranın konsantrasyonla gerçek ilişkisi nedir? Nikotin hakkındaki yalan ve yanlış bilgiler neler? Yıllarca bırakanlar neden tekrar başlarlar? Tekrar başlamayı önlemenin yolu nedir? Hepsini size öğretiyoruz, ve sigarayı kafanızda bitirmenize yardım ediyoruz…

Sigarayı Bıraktırırken Ne Yapmıyoruz?

Sigaranın zararlarını anlatmıyoruz. Sizi korkutacak sigara içmenin sonuçlarını içeren hikayeler anlatmıyor, resimler göstermiyoruz. Sizi hiçbir makineye bağlamıyoruz. Vücudunuza “nikotin zehiri” içeren nikotin bantları yapıştırtmıyoruz. Felaket tadı olan ve “nikotin zehiri” içeren sakızlar çiğnetmiyoruz. Vücudunuza iğneler batırmıyoruz. Ömür boyu sigaranın arkasından ağlayacağınız bir ayrılık yaşatmıyoruz. Kilo aldırarak sigara bıraktırmıyoruz. Size sigarayı bırakarak depresif bir dönemin sizi beklediği mesajı veren antidepresanlar içirmiyoruz.Programa katılanlar aşağıdaki konularda da ne yapması gerektiğini öğrenecektir:

Bıraktıktan sonra ilk 3 gün asla yapılmaması gerekenler nelerdir? Bıraktıktan sonra ilk 3 hafta mutlaka yapılması gerekenler nelerdir? İçenleri kıskanmamayı başarmanın yolu nedir? Sigarayı bırakırken yaşanan fizyolojik sıkıntıları yaşamamak için neler yapılmalıdır? En etkili zihinsel hazırlık nasıl yapılır? Kilo almadan sigara bırakmak için neler yapılmalıdır?


Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arayıp detaylı bilgi versin
Verilerimin saklanmasına ve işlenmesine onay veriyor ve benimle telefon/SMS/e-posta ile iletişim kurulmasını kabul ediyorum.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.

Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.