Allen Carr İzmir Sigara Bırakma Merkezi

Dünyanın en başarılı sigara bıraktırma yöntemi şimdi İzmir’de…izmir

Allen Carr İzmir


Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi, 33 yıldır 60’tan fazla ülkede 50 milyon insana sigarayı bırakma konusunda yardımcı olan “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi‘ni İzmir’lilerle buluşturuyor.Herhangi bir konuda aşağıdaki formla bilgi alabilirsiniz


  Adınız Soyadınız? *
  Telefon Numaranız? *
  E-posta Adresiniz?
  Yaşınız?
  Yaşadığınız Şehir?
  Mesleğiniz?

  [stmgdpr “Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasına ve işlenmesine onay veriyorum.”]

  * Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.


  İzmir’deki Allen Carr seansları İstanbul merkez tarafından organize edilmektedir.

  50 milyonu sigaradan kurtaran Allen Carr yöntemiyle siz de sigaradan kolayca kurtulun!

  Allen Carr Yöntemiyle sigaradan kurtulmak aslında yukarıdaki 3 adım kadar basit! Şimdi hemen seminerlerimize katılın ve yardım ettiğimiz 50 milyon kişi gibi sigaradan kolayca kurtulmanın keyfine varın!

  Yaklaşan sigara bırakma semineri tarihlerini inceleyebilir, kolayca seminer kaydı oluşturabilirsiniz.  Allen Carr Sigara Bırakma Yöntemi, yan etkisi olan hiç bir ilaç, cihaz, makine, iğne ya da araç gereç kullanmadan sigara sorununuzu beyninizde çözmenize ve bitirmenize yardımcı olur.

  Allen Carr Yöntemi 1 gün ve 6 saatlik tek bir uygulamadan oluşur. Allen Carr Yöntemi’nde sizlere sigaranın zararlarından ve neden sigara içmemeniz gerektiğinden bahsedilmez. Ayrıca sigara bırakma süreci esnasında irade gücü kullanmaya da gerek yoktur. Allen Carr Yöntemi, size sigara probleminizin nasıl beyninizde çözüleceğini, yani herkesin kullandığı tabirle nasıl “Kafada bitirileceğini” öğretir. Verilen yöntemi uyguladığınızda kilo almadan, stres ve gerginlik yaşamadan, mutlu bir içmeyen olarak sigaradan kurtulursunuz.

  Üstelik; yemeklerden sonra, çay-kahveyle birlikte ya da alkol alırken hiç bir eksiklik ya da mahrumiyet hissi yaşamadan, tam tersine sosyal aktivitelerden daha fazla keyif alarak yeni ve özgür bir hayat yaşamaya başlarsınız. İzmir ve çevresinde yaşayan sigara kullanıcılarını en kısa sürede bu bağımlılıklarından kurtarmak için seminerlerimize bekliyoruz.

  Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.