Allen Carr İzmir Sigara Bırakma Merkezi

Dünyanın en başarılı sigara bıraktırma yöntemi şimdi İzmir’de…izmir

Allen Carr İzmir


Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi, 33 yıldır 60’tan fazla ülkede 50 milyon insana sigarayı bırakma konusunda yardımcı olan “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi‘ni İzmir’lilerle buluşturuyor.Sorularınız varsa formu doldurun, uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

  Adınız Soyadınız ? *

  Telefon Numaranız ? *

  E-posta Adresiniz ? *


  Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.


  50 milyonu sigaradan kurtaran Allen Carr yöntemiyle siz de sigaradan kolayca kurtulun!

  Allen Carr Yöntemiyle sigaradan kurtulmak aslında yukarıdaki 3 adım kadar basit! Şimdi hemen seminerlerimize katılın ve yardım ettiğimiz 50 milyon kişi gibi sigaradan kolayca kurtulmanın keyfine varın?  AllenCarr İzmir Uzman Terapistimiz  EBRU GÜCELİOĞLU

  Merhaba ben Ebru Gücelioğlu, Ankara doğumluyum, istatistikçi bir ailenin iki kızından biriyim. Annem ve babam uzun yıllar “Devlet İstatistik Enstitüsü” nde hizmet vermiş olup, babam ODTÜ ve Başkent Üniversitelerinde (İstatistik bölümü) , 30 yıla yakın öğretim üyeliği yapmıştır. Böyle bir ailenin kızı olmanın etkisi ile tüm eğitim hayatım başarılı geçti. Üniversiteye kadar takdir belgeleri, aferin lerin havada uçuştuğu bir eğitim hayatı geçirdim. Üniversiteyi Türkiye’nin en iyi okullarından, hatta dünyada bile kabul gören; “Bilkent Üniversitesi- Ekonomi bölümünde okudum. Başarılı eğitim hayatım üniversitede de devam etti ve üniversitenin son iki yılında burs alarak, yüksek şeref öğrencisi derecesiyle mezun oldum.


  20 yıla yakın çalıştığım kurumsal hayatı bitirip, babamın izinden giderek, yani öğretme aşkı ile Sabancı Üniversitesi sertifika programlarında eğitmenlik yaptım, aynı zamanda uzmanlaşmış olduğum alanlarda danışmanlık hizmeti vermeye başladım ki hala da devam etmekteyim. Ama sadece markalara ya da şirketlere bir şey katmak yetmedi. Allen Carr ile tanışıp sigaradan bu kadar kolay, hızlı ve kalıcı bir şekilde kurtulduğumdan beri ki ben buna özgürleşmek diyorum, kafamın içinde, kalbimde bir tek şey dönüp dolaşmaya başlamıştı. Bu yöntemi, insanlara aktarmak, anlatmak, onları uyandırmak ve özgürleşmelerine yardım etmek… Bana bu şansı veren Allen Carr Türkiye sayesinde, zorlu eğitimleri ve titiz değerlendirmeleri aşıp bu müthiş aileye terapist olmaya hak kazandım. Bendeniz Allen Carr İzmir Bölgesinin terapist ve sorumlusuyum.

  Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.