UZMANLARIMIZ

Emre Üstünuçar

Allen Carr Eğitmeni

EMRE ÜSTÜNUÇAR


Emre Üstünuçar, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü tamamladıktan sonra, yüksek lisans derecesini pazarlama üzerine California State University’den almıştır. Yetişkin eğitimi alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Dale Carnegie’de insan ilişkileri, iletişim ve sunuş teknikleri konularında sertifika programlarını tamamlamıştır.


DEVAMI
Uzman Psikolog İlknur Üstünuçar

Terapist / Allen Carr Eğitmeni

İLKNUR ÜSTÜNUÇAR


İlknur Üstünuçar, tüm öğrenim hayatını Berlin’de geçirmiştir. Freie Universitat Berlin-Tıp Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Rudolph Virchow Klinikum’un Psikosomatik bölümünde Klinik Psikolog olarak Uzmanlığını tamamlamıştır.


DEVAMI

İsmail Çatak

Allen Carr Eğitmeni

İSMAİL ÇATAK


Tüm eğitim ve öğrenim hayatını Berlin’de tamamlayan İsmail Çatak, Berlin Teknik Üniversitesi’nde İşletme daha sonra Berlin Freie Üniversitesinde Siyasal Bilimler dalında eğitimini tamamlamıştır.


DEVAMI
Anıl Yeşildal

Allen Carr Eğitmeni

ANIL YEŞİLDAL


1989 yılında Saint-Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olmuştur. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak ‘Tıp Doktoru’ ünvanını almıştır. Nisan 1996 TUS sınavında Türkiye 16.’sı olarak, İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.B.D’nda uzmanlık eğitimi yapmaya hak kazanmıştır. 4 yıl Prof.Dr. Ülker Öneş ile çalışarak “Ürtikerli çocuklarda etiyolojik faktörler ve susamın rolü” isimli tezini vererek 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ünvanını almıştır.


DEVAMI

Aydogan Tantürkü - Allen Carr Terapisti

Allen Carr Eğitmeni

AYDOĞAN TANTÜRKÜ


1979 yılında Ankara’da doğmuş Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Almanca ve İngilizce bilmektedir. Lise ve üniversite dönemlerinde basketbol ile ilgilenmiş, yıldız ve genç milli takım kadrolarında yer almıştır. Ancak geçirdiği sakatlık sebebiyle basketboldan kopmak zorunda kalınca çok kısa bir süre içinde sigara tuzağı ile tanışmış ve kısa sürede günde 1-1,5 paket sigara tüketen biri haline dönüşmüştür.


DEVAMI


Allen Carr Eğitmeni

EMEL ARSLAN BÜYÜKMERTOĞLU


Merhaba, Merhaba, Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Okan Üniversitesi Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans, Çağ Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans mezunuyum. Halen Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü lisans öğrencisiyim.


DEVAMI

Allen Carr Eğitmeni

HAKKI BÜYÜKMERTOĞLU


1966 Balıkesir doğumlu olan Hakkı Büyükmertoğlu ilk, orta ve lise eğitimini Balıkesir’de, üniversite eğitimini ise Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde tamamlamıştır. A sınıfı iş güvenliği uzmanı da olan Hakkı Büyükmertoğlu aynı zamanda afet planlama ve koordinasyon konularında uzman olup, Adana ve Marmara deprem afetlerinde etkin görev yapmıştır.


DEVAMI


Allen Carr Eğitmeni

EBRU GÜCELİOĞLU


Merhaba ben Ebru Gücelioğlu, Ankara doğumluyum, istatistikçi bir ailenin iki kızından biriyim. Annem ve babam uzun yıllar “Devlet İstatistik Enstitüsü” nde hizmet vermiş olup, babam ODTÜ ve Başkent Üniversitelerinde (İstatistik bölümü) , 30 yıla yakın öğretim üyeliği yapmıştır. Böyle bir ailenin kızı olmanın etkisi ile tüm eğitim hayatım başarılı geçti. Üniversiteye kadar takdir belgeleri, aferin lerin havada uçuştuğu bir eğitim hayatı geçirdim. Üniversiteyi Türkiye’nin en iyi okullarından, hatta dünyada bile kabul gören; “Bilkent Üniversitesi- Ekonomi bölümünde okudum. Başarılı eğitim hayatım üniversitede de devam etti ve üniversitenin son iki yılında burs alarak, yüksek şeref öğrencisi derecesiyle mezun oldum.


DEVAMI

Allen Carr Eğitmeni

ALİ BAKİ GERÇEKER


1977 Ankara doğumluyum. Tüm eğitim hayatımı Ankara da tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Muhasebe ve Finansman bölümü mezunuyum. Üniversite yıllarında başlayan amatör müzik çalışmalarıma Allen Carr yöntemi ile kurtulduğum 20 yıllık sigara esaretinden sonra yaşamıma giren ve büyük bir haz duyduğum yüzme ve doğa yürüyüşleri de eşlik etmektedir.


DEVAMI


Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2023 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.