UZMANLARIMIZ

Emre Üstünuçar

Eğitmen / Terapist

EMRE ÜSTÜNUÇAR


Emre Üstünuçar, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü tamamladıktan sonra, yüksek lisans derecesini pazarlama üzerine California State University’den almıştır. Yetişkin eğitimi alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Dale Carnegie’de insan ilişkileri, iletişim ve sunuş teknikleri konularında sertifika programlarını tamamlamıştır.


DEVAMI

Uzman Klinik Psikolog

İLKNUR ÜSTÜNUÇAR


İlknur Üstünuçar, tüm öğrenim hayatını Berlin’de geçirmiştir. Freie Universitat Berlin-Tıp Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Rudolph Virchow Klinikum’un Psikosomatik bölümünde Klinik Psikolog olarak Uzmanlığını tamamlamıştır.


DEVAMI

Uzman Psikolog İlknur Üstünuçar
İsmail Çatak

Terapist

İSMAİL ÇATAK


Tüm eğitim ve öğrenim hayatını Berlin’de tamamlayan İsmail Çatak, Berlin Teknik Üniversitesi’nde İşletme daha sonra Berlin Freie Üniversitesinde Siyasal Bilimler dalında eğitimini tamamlamıştır.


DEVAMI
Uzman Doktor

ANIL YEŞİLDAL


1989 yılında Saint-Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olmuştur. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak ‘Tıp Doktoru’ ünvanını almıştır. Nisan 1996 TUS sınavında Türkiye 16.’sı olarak, İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.B.D’nda uzmanlık eğitimi yapmaya hak kazanmıştır. 4 yıl Prof.Dr. Ülker Öneş ile çalışarak “Ürtikerli çocuklarda etiyolojik faktörler ve susamın rolü” isimli tezini vererek 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ünvanını almıştır.


DEVAMI

Anıl Yeşildal
Banu Dinç

Terapist

BANU DİNÇ


Merhaba, Kimya Fakültesi’nden mezun olduğumda, doğduğum ve okuduğum şehir olan İstanbul’da insanlarla iç içe olacağım ve iletişimin yüksek olduğu bir iş yapmak istediğime karar vermiştim. Bu kararımda, Yıldız Teknik Üniversitesinin son yılında okurken bir ilaç firmasında yaptığım üç aylık stajın etkili olduğunu biliyorum. O dönemlerde insanların hayatına dokunarak fark yaratan bir eğitmen ve terapist olacağımı bilmeden tek istediğim, başarılı bir iş kadını olmaktı. Şans yüzüme güldü.


DEVAMI
Uzman Doktor

AYDOĞAN TANTÜRKÜ


1979 yılında Ankara’da doğmuş Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Almanca ve İngilizce bilmektedir. Lise ve üniversite dönemlerinde basketbol ile ilgilenmiş, yıldız ve genç milli takım kadrolarında yer almıştır. Ancak geçirdiği sakatlık sebebiyle basketboldan kopmak zorunda kalınca çok kısa bir süre içinde sigara tuzağı ile tanışmış ve kısa sürede günde 1-1,5 paket sigara tüketen biri haline dönüşmüştür.


DEVAMI

Aydogan Tantürkü - Allen Carr Terapisti
Emel Arslan Büyükmertoğlu

Terapist

EMEL ARSLAN BÜYÜKMERTOĞLU


Merhaba, Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Okan Üniversitesi Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans mezunuyum. Çalışma hayatım boyunca Etkili İletişim, Beden Dili, Diksiyon ve Hitabet , Etkin Zaman Yönetimi konularında eğitim programlarını tamamladım. Satranç Antrenörüyüm ve oynamaktan da, öğretmekten de çok keyif alıyorum. Uzun yıllar bir felsefe derneğinde Doğu Bilgeliği, Batı Felsefesi , Mitoloji ve Antik Uygarlıklar Semboloji eğitimi aldım. Tai Chi Chuan, Feng Shui eğitimlerine katıldım.


DEVAMI

Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.