AYDOĞAN TANTÜRKÜ

Aydogan Tantürkü - Allen Carr Terapisti


Terapist

AYDOĞAN TANTÜRKÜ
Aydoğan Tantürkü seanslarına katılmak için formu gönderebilirsiniz…

  Adınız Soyadınız *
  Telefon Numaranız *
  E-posta Adresiniz
  Yaşınız
  Yaşadığınız Şehir?
  Mesleğiniz?

  [stmgdpr “Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasına ve işlenmesine onay veriyorum.”]


  * Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.  1979 yılında Ankara’da doğmuş Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Almanca ve İngilizce bilmektedir. Lise ve üniversite dönemlerinde basketbol ile ilgilenmiş, yıldız ve genç milli takım kadrolarında yer almıştır. Ancak geçirdiği sakatlık sebebiyle basketboldan kopmak zorunda kalınca çok kısa bir süre içinde sigara tuzağı ile tanışmış ve kısa sürede günde 1-1,5 paket sigara tüketen biri haline dönüşmüştür.

  İş hayatına atılması ve devamında defalarca denediği bırakma girişimlerinin sonuç vermemesi üzerine tükettiği rakam daha da artmış ve günde 2 paketin üzerine çıkmıştır. Geçmişteki sporcu kimliği ve fiziki performansı nedeniyle zaman zaman 3-3,5 paket sigara tüketebilecek bir bünyeye sahip olması, ailesinin ve çevresinin bırakma yönündeki baskıları, onu farklı bırakma arayışlarına itmiştir. İrade gücü, nikotin bantları-sakızları, çeşitli makinalar-cihazlar ve kullandığı ilaçlar sonuç vermeyince Allen Carr Yöntemi’ni denemiş ve bu yöntem sayesinde kalıcı olarak mutlu bir içmeyen haline gelmiştir.

  İş hayatı boyunca zaman yönetimi, delegasyon, temel iletişim, beden dili, stres yönetimi ve sunuş becerileri konularında eğitim programlarını tamamlamıştır.

  Son olarak 2013 yılında, sahip olduğu ağır tiryakilik geçmişi ve iş hayatı tecrübesini göz önüne alarak; hayatının tümüyle değişmesine yol açan ve kendisiyle birlikte tüm dünyada 20 Milyona yakın insana sigarayı bırakmada yardımcı olan Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi Ankara Sigara Bırakma Merkezi Temsilciliği ve sigara bıraktırma uzmanlığı görevini üstlenmiştir.


  DİĞER UZMANLARIMIZ


  Emre Üstünuçar

  Eğitmen / Terapist
  Emre Üstünuçar


  Uzman Psikolog İlknur Üstünuçar

  Uzman Klinik Psikolog
  İlknur Üstünuçar


  İsmail Çatak

  Terapist
  İsmail Çatak  Anıl Yeşildal

  Uzman Doktor
  Anıl Yeşildal


  Banu Dinç

  Terapist
  Banu Dinç


  Emel Arslan Büyükmertoğlu

  Terapist
  Emel Arslan Büyükmertoğlu  Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.