Allen Carr Adana Sigara Bırakma Merkezi

Dünyanın en başarılı sigara bıraktırma yöntemi şimdi Adana’da…Allen Carr Adana

Allen Carr Adana


Allen Carr Adana Sigara Bırakma Merkezi, 33 yıldır 60’tan fazla ülkede 50 milyon insanı sigaradan kurtaran tüm zamanların en başarılı sigarayı bırakma yöntemini “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi”ni Adana’lılarla buluşturuyor.Sorularınız varsa formu doldurun, uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.
  Adınız Soyadınız ? *

  Telefon Numaranız ? *

  E-posta Adresiniz ? *


  Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.


  50 milyonu sigaradan kurtaran Allen Carr yöntemiyle siz de sigaradan kolayca kurtulun!

  Allen Carr Yöntemiyle sigaradan kurtulmak aslında yukarıdaki 3 adım kadar basit! Şimdi hemen seminerlerimize katılın ve yardım ettiğimiz 50 milyon kişi gibi sigaradan kolayca kurtulmanın keyfine varın?  AllenCarr Adana Uzman Terapistimiz  EMEL ARSLAN BÜYÜKMERTOĞLU

  Yan etkisi olan hiç bir ilaç, makine, iğne veya cihaz kullanmadan kolayca sigaradan kurtulabilirsiniz. Allen Carr Adana Sigarayı Bırakma Merkezi sigara sorununu beyninizde çözmeye yardımcı oluyor yani sigarayı kafanızda bitiriyor. Allen Carr Adana Sigara Bırakma Merkezi 2016 yılında Adana’da hizmet vermeye başladı. Adana’da sigarayı bırakmak isteyen sevgili tiryakileri; İster günde 5 paket, ister 1 tane… ister 40 yıldır, ister 1 yıldır içiyor olun fark etmez… Başarısız bırakma denemelerinizin çok fazla olması ve sigaraya defalarca yenilmiş olmanız da fark etmez… Allen Carr Yöntemi ile herkes sigaradan kurtulabilir. Üstelik Allen Carr Yöntemi ile kurtulanlar MUTLU İÇMEYEN olurlar.

  Kilo almadan, yoksunluk duymadan, çay-kahve-alkol yanında sigarayı özlemeden, yemekten sonra sigara içme isteği duymadan sigaradan kurtulabilirsiniz.

  Allen Carr Adana Sigara Bırakma Merkezinde sigarayı bırakmak çok kolay, çünkü uyguladığımız yöntemde iradeye ihtiyaç yok! Sayın Aziz Sancar’ın çok güzel bir sözü var “Çoğu insan zekaya inanır, ben inanmıyorum, bizi birbirimizden ayıran emektir, ben çalışmaya inanıyorum” der. Çoğu içici sigarayı bırakma konusunda güçlü bir irade gerektiğine inanır. Biz sigara bırakma konusunda iradeye gerek olmadığını biliyoruz. Sigaradan kurtulmuş milyonlarca insan ile hala içenler arasındaki en büyük fark onların güçlü iradeye sahip olmaları değil. Onların harekete geçmiş olmaları, adım atmaları, sigaradan kurtulmak için yarını beklememeleri.
  Allen Carr Adana Sigara Bırakma Merkezi Seyhan’da Gazipaşa Bulvarı üzerinde Valiyolu Kavşağındadır. Atatürk Caddesine, Ziyapaşa’ya, Küçüksaat’e, Reşatbey’e çok yakın bir konumdadır. Turgut Özal Bulvarı, Kenan Evren Bulvarı , Barajyolu, Türkmenbaşı Bulvarı, Gürselpaşa, Balcalı gibi pek çok semtten rahatça ulaşım sağlanabilir.


  Sigarayı hemen bırakmak için sizi en yakın tarihli Allen Carr Adana Sigara Bırakma seminerimize bekliyoruz. Adana Sigara Bırakma Merkezi sigara bırakma seminer tarih ve saat bilgilerini öğrenmek ve size en uygun sigara bırakma seminerine kayıt olmak için Adana sigara bırakma seminer takvimimizi inceleyebilir, Adana sigara bırakma merkezimizden online randevu alabilir ve dilediğiniz zaman Seyhan’da bulunan sigara bırakma merkezimizde seminere katılabilirsiniz.

  Ayrıca, Allen Carr Adana Sigara Bırakma Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu” seminerlerine katılmak veya bilgi almak için bizi hemen arayabilir ya da en kısa sürede size ulaşmamız için bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.


  ALLEN CARR ADANA

  GO OFİS
  Türkmenbaşı Bulvarı
  77113 Sokak
  Üçgül Sun City Evleri 26/1A
  Çukurova / Adana


  E-POSTA

  adana@allencarr.com.tr


  TELEFON

  +90 (532) 777 10 13


  ÇALIŞMA SAATLERİ

  Pts – Cu, 09:00 – 18:00
  Cts 10:00 – 13:00  Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.