ALLEN CARR YÖNTEMİ NEDİR?


Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu


Sigarayı bırakmanın kolay yolu
  • ALLEN CARR YÖNTEMİNİN DİĞER TÜM SİGARA BIRAKMA YÖNTEMLERİNDEN FARKI
ALLEN CARR YÖNTEMİNİN DİĞER TÜM SİGARA BIRAKMA YÖNTEMLERİNDEN FARKI

Bırakmanın en kolay ve kalıcı yolu, bırakmadan ÖNCE kafada içme isteğini bitirmektir.
Eğer kafanda bitirmenin nasıl yapıldığını öğrenmezsen, sonuncu sigarayı içmenin hiçbir anlamı yoktur

Sigara, sonuncu sigarayı söndürdükten SONRA bırakılmaz. Sonuncuyu söndürmeden ÖNCE kafada bitirilir, sonra sonuncu söndürülür

Sigarayı bırakmadan önce sigara içme isteğinden kurtulursan, bıraktıktan sonra içmek istemezsin. – kolay yol
Ama sigara içmek isteğin devam ederken sigarayı bırakırsan, sonuncudan sonra da içmek istersin—işkence yol

Bırakmaktan kaçmanın tek sebebi de, bıraktıktan sonraki zor yolu, işkenceleri bilip onlardan korkmaktır! Zor yola girmek, gireceğini bilmek korkunç büyük bir korku yaratır!! Yani bırakmanın yaratacağı zorluklardan korku, içici kalmanın yaratacağı hastalıklardan daha çok korkutur!

İşkence Yol…. Yokuş yukarıdır bitmez. İftarı gelmeyen oruçlu olmak gibidir. Gün sayarsın. Mutsuz olursun, içeni kıskanırsın, çok kilo alırsın, yas tutarsın, hep eksiklikle yaşarsın sonunda pes edip dönersin. Dikenli bir yoldur, fırtınalarla dolu bir yoldur, tünelin ucundaki ışığı zor görürsün,

Kolay Yol… Yokuş aşağı gibidir. Daha bıraktığın andan itibaren hayat siyah beyaz dünyadan renkli dünyaya geçmek gibi olur. İlk andan mutluluğu başlar ve genelde artarak büyür. Herkesi durdurup anlatmak bağırmak istersin. İçenlere üzülür acırsın. Kilo falan almazsın. Bunca sene içici kaldığına üzülüp yanarsın.

Allen Carr yöntemiyle size kolay yolu vadediyoruz. Çünkü 1983 yılından beri biz dahil 50 milyondan fazla insanı bu kolay yol ile sigaradan kurtardık.

Allen Carr Yöntemiyle

3 Aşamada Sigaradan Kurtulun?


1 – Sigara içme isteğini bitirmek

Sigara bırakmak için, sigara bırakma yolları arasında en önemli aşama, sigara içme isteğini bitirmektir. Sigara bırakmak istemek sigarayı bırakmaya yetmez. Üstelik her sigara içicisi neden sigara içmemesi gerektiğini bilir. Ancak maalesef hiçbir sigara içicisi neden sigara içtiğini bilmez. Seansın ilk aşamasında “elimizin sürekli sigaraya gitmesinin” gerçek nedenini anlayacaksınız. Bu bölümde sigara içme isteğiniz gittikçe azalmaya başlayacak.


2 – Son sigara ritüeli

Birinci bölümün sonunda sizden son sigaranızı içmenizi isteyeceğiz. Merak etmeyin seansın bu aşamasına geldiğinizde şimdiki gibi korkmayacaksınız. Tam tersi çıkıp, bir an evvel son sigaranızı içmek ve sigara labirentinden kurtulmak için sabırsızlanacaksınız.


3 – Derin rahatlama

Son sigaranızdan sonra seansımızı son derece etkili olan, derin rahatlama ile kapatacağız. Derin rahatlama bölümü tamamen bilinç altına yöneliktir. Son derece etkilidir ve herkes üzerinde sonuç verir.


RAKAMLARLA ALLEN CARR TÜRKİYE


0123456789001234567890 YIL

SİGARADAN KURTARIYORUZ

1983 yılından beri sigaradan kurtarıyoruz, Allen Carr yöntemi ile
sizleri de sigarayı kafada bitirmeye çağırıyoruz.


0123456789001234567890 ULKEDE

150 ÜZERİNDE MERKEZ

Allen Carr olarak, dünyadaki en büyük sigara bıraktırma
merkezleri ağıyız ve gün geçtikçe daha çok insana ulaşıyoruz.0123456789001234567890 MILYONDAN FAZLA

İÇİCİYİ KURTARDIK

Şu ana kadar 50 milyondan fazla içiciyi kurtardık,
şimdi sıra sizde, sizi de kurtarabiliriz.


% 0123456789001234567890 0123456789001234567890

BAŞARI ORANI

Bağımsız doktorlar tarafından yürütülen Allen Carr Yöntemi’nin araştırma sonuçlarına göre 12 aylık başarı oranı % 63,8 – % 75,8 arasındadır.


50 milyonu sigaradan kurtaran Allen Carr yöntemiyle siz de sigaradan kurtulabilirsiniz.

Allen Carr Yöntemiyle sigaradan kurtulmak aslında yukarıdaki 3 adım kadar basit! Şimdi hemen seminerlerimize katılın ve yardım ettiğimiz 50 milyon kişi gibi sigaradan kolayca kurtulmanın keyfine varın?


Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.