EMRE ÜSTÜNUÇAR

Emre Üstünuçar


Eğitmen / Terapist

EMRE ÜSTÜNUÇAR


İletişim BilgileriEmre Üstünuçar, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü tamamladıktan sonra, yüksek lisans derecesini pazarlama üzerine California State University’den almıştır. Yetişkin eğitimi alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Dale Carnegie’de insan ilişkileri, iletişim ve sunuş teknikleri konularında sertifika programlarını tamamlamıştır.

Yıllarca temel satış becerileri, ileri satış teknikleri, zamanı etkin kullanma, delegasyon, temel iletişim ve empati geliştirme, beden dili, stres yönetimi ve sunuş becerileri konularında eğitimler vermiştir. 2003 yılının Kasım ayında merkezi Arizona Amerika’da bulunan KnowMeTM uygulamasının Türkiye temsilciliğini almış ve KnowMeTM eğitmeni olmuştur.

2004 yılının Ocak ayında ise dünyanın önde gelen eğitim danışmanlık firmalarından FranklinCovey şirketinin, “Focus: Yüksek Önceliklerinize Odaklanma – Zaman ve Hayat Yönetimi Semineri” nin Türkiye’deki üç lisanslı eğitimcisinden birisi olmaya hak kazanmıştır. Ayrıca “Etkili İnsanların Yedi Alışkanlığı” eğitmenidir.

2004 yılının Ekim ayından beri, 53 ülkede ortalama %62 başarı oranı ile dünyada 20 Milyon insanın sigarayı bırakmasını sağlayan, başarı oranı en yüksek sigara bıraktırma yöntemi olan Allen Carr Türkiye kurucusu ve Allen Carr Terapisti’dir.

2009 yılından beri Lig Radyo’da sporu sigaradan kurtarmayı hedefleyen, Türkiye’nin ve Dünyanın ilk ve tek sürekli “Dumansız Spor” radyo programını yapmaktadır.

Anne babalara çocuklarını sigaradan nasıl koruyacaklarını öğrettiği “Aman Yavrum İçmesin Semineri” ni yapmaktadır.

Ayrıca sigara içmeyen insanların, sigara içen sevdiklerine nasıl yardımcı olabileceklerini anlattığı “Sigara Sevdiklerinizi Öldürmeden” adında bir kitabı vardır.


Emre Üstünuçar seanslarına katılmak için formu gönderebilirsiniz…

  Adınız Soyadınız? *
  Telefon Numaranız? *
  E-posta Adresiniz?
  Yaşınız?
  Mesleğiniz?
  Karar verdiğiniz takdirde seminere nerede katılmak isterdiniz? *

  * Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.


  DİĞER UZMANLARIMIZ


  Uzman Psikolog İlknur Üstünuçar

  Uzman Klinik Psikolog
  İlknur Üstünuçar


  İsmail Çatak

  Terapist
  İsmail Çatak


  Anıl Yeşildal

  Uzman Doktor
  Anıl Yeşildal  Banu Dinç

  Terapist
  Banu Dinç


  Aydoğan Tantürkü

  Terapist
  Aydoğan Tantürkü


  Emel Arslan Büyükmertoğlu

  Terapist
  Emel Arslan Büyükmertoğlu  Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.