EMRE ÜSTÜNUÇAR

Emre Üstünuçar


Allen Carr Eğitmeni

EMRE ÜSTÜNUÇAR


İletişim Bilgileri

Emre Üstünuçar seanslarına katılmak için tıklayın

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arayıp detaylı bilgi versin
Verilerimin saklanmasına ve işlenmesine onay veriyor ve benimle telefon/SMS/e-posta ile iletişim kurulmasını kabul ediyorum.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.

İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü tamamladıktan sonra, yüksek lisans derecesini pazarlama üzerine California State University’den almıştır.

Yetişkin eğitimi alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Dale Carnegie’de insan ilişkileri, iletişim ve sunuş teknikleri konularında sertifika programlarını tamamlamıştır.

Yıllarca temel satış becerileri, ileri satış teknikleri, zamanı etkin kullanma, delegasyon, temel iletişim ve empati geliştirme, beden dili, stres yönetimi ve sunuş becerileri konularında eğitimler vermiştir.

2003 yılının Kasım ayında merkezi Arizona Amerika’da bulunan KnowMeTM uygulamasının Türkiye eğitmeni olmuştur.

2004 yılının Ocak ayında ise dünyanın önde gelen eğitim danışmanlık firmalarından FranklinCovey şirketinin, “Focus: “Yüksek Önceliklerinize Odaklanma” Zaman ve Hayat Yönetimi Seminerinin ve “Etkili İnsanların Yedi Alışkanlığı” seminerlerinin lisanslı eğitmeni olmaya hak kazanmıştır.

2004 yılının Ekim ayından beri, 60 ülkede bulunan ve dünyada 50 milyondan fazla insanın sigarayı bırakmasını sağlayan, başarı oranı en yüksek sigara bıraktırma yöntemi olan Allen Carr yönteminin Türkiye kurucusu ve Allen Carr Eğitmenidir.

2009 -2011 yıllarında Lig Radyo’da sporu sigaradan kurtarmayı hedefleyen, Türkiye’nin ve Dünyanın ilk ve tek sürekli “Dumansız Spor” radyo programını yapmıştır.

2020 yılında Allen Carr-Emre Üstünuçar ortak imzalı “4 Günde Sigarayı Kafanda Bitir” isimli kitabı yayınlanmıştır.

Anne babalara çocuklarını sigaradan nasıl koruyacaklarını öğrettiği “Aman yavrum içmesin” seminerini yapmaktadır. Seminer detaylarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Sigara içmeyen insanların sigara içen sevdiklerine nasıl yardımcı olabileceklerini anlattığı “Sigara Sevdiklerinizi Öldürmeden” adında bir kitabını yazmış ve seminerini yapmaktadır. Seminer detaylarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Dünyada ilk ve tek sigarayı bıraktıran sinema filmi olan “Bırakmak İstiyorum” projesini gerçekleştirmiş ve filmi Türkiye’de sinemalarda sigara içicilerine sunulmuştur.
Bu proje ile Sigarayla Savaşanlar Derneği’nden “İnsanlığın Gerçek Dostu Ödülü” almaya hak kazanmıştır.

Öğrencilere de sigara tuzağından korumak için “Pis Tuzak: Sigara” Seminerini hazırlamıştır.

Tüm çalışmaları devam ederken kurucularından olduğu Wellness People eğitmenlerindedir. Pek çok kuruma Corporate Wellness kapsamında eğitim vermektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.DİĞER UZMANLARIMIZ


Uzman Psikolog İlknur Üstünuçar

Terapist / Allen Carr Eğitmeni
İlknur Üstünuçar


İsmail Çatak

Allen Carr Eğitmeni
İsmail Çatak


Anıl Yeşildal

Allen Carr Eğitmeni
Anıl Yeşildal


Aydogan Tantürkü - Allen Carr Terapisti

Allen Carr Eğitmeni
Aydoğan TantürküEmel Arslan Büyükmertoğlu

Allen Carr Eğitmeni
Emel Arslan BüyükmertoğluAllen Carr Eğitmeni
Hakkı BüyükmertoğluAllen Carr Eğitmeni
Ebru GücelioğluAllen Carr Eğitmeni
Ali Baki GerçekerTüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.