DİĞER YÖNTEMLERDEN EN TEMEL FARKLARIMIZ NELER?


Allen Carr Yöntemiyle 50 milyondan fazla sigara içicisinin hiç bir makineye bağlanmadan, hiç bir ilaç içmeden, sigarayı bir daha özlemeden ve kilo almadan sigaradan kolayca kurtulduğunu duysanız…

“Nasıl Olur?” diye merak etmez misiniz?


GÜCÜMÜZ

Allen Carr Yöntemi ile 37 yıldır sigara içicilerini tedavi ediyoruz ve şu ana kadar 50 milyondan fazla içiciyi kurtardık. Şimdi sizleri de sigarayı kafada bitirmeye çağırıyoruz.


LİDER

60 ülkede 150’nin üzerinde merkezimiz ile Allen Carr olarak, dünyadaki en büyük sigara bıraktırma merkezleri ağıyız ve gün geçtikçe daha çok insana ulaşıyoruz.


BAŞARI ORANI

Bağımsız doktorlar tarafından yürütülen Allen Carr Yöntemi’nin araştırma sonuçlarına göre 12 aylık başarı oranı %63,8 – %75,8 arasındadır.


GÜVENİLİR

Allen Carr Yöntemi, Dünya Sağlık Örgütü Tütünsüz Dünya Hareketi Başkanı Prf. Dr. Judith MacKay dahil, yüzlerce doktor tarafından desteklenmektedir.


DESTEK SEMİNERİ

Canlı grup seminerinden sonra 6 ay içinde 2 ücretsiz destek seminerine katılma hakkınız vardır.


HIZLI

Hızlı bir yöntem olan Allen Carr için genelde 6 saatlik bir seans yeterli olur. İhtiyaç duyanlar için ortalama üç saat süren iki özel seansımız daha mevcuttur.


İRADE GÜCÜNE GEREK KALMADAN

Size bildiğinizin tam tersini söylüyoruz: Sigarayı bırakmanın irade gücüyle ilgisi yoktur. İrade gücünüz zayıf diye sigarayı bırakamıyor değilsiniz!


SİGARA İÇME İSTEĞİNE SON

Sigarayı bırakmak isteyenler bir şeylerden mahrum kaldıklarına inanırlar ve bırakmak isterken bir yandan sigara yakmak için delirir gibi olurlar. İşte buna son veriyoruz!


KALICI ÇÖZÜM

Sigara içme isteğinizden kurtulmak ve bir daha asla başlamamak güzel olmaz mıydı? Allen Carr Yöntemi ile sigarayı kalıcı olarak kafanızdan atıyoruz!


HERKESTE ETKİLİ

İster günde 1 adet, ister 3 paket, ister 1 aydır, ister 50 senedir için ya da pek çok kez bırakmayı denemiş olun. Hiç fark etmez, Allen Carr Yöntemiyle herkes sigaradan kurtulur.


MUTLU SİGARA İÇMEYEN

Allen Carr Yöntemiyle sigarayı bırakanlar “mutlu sigara içmeyen“ olurlar ve sigara içilen yerlerden, tetikleyicilerden ve sosyal olaylardan kaçınmaları gerekmez.


SİGARA ÖZLEMİNE SON

Allen Carr yöntemiyle sigarayı bırakanlar, sigara içme isteğinden kurtulurlar ve diğer yöntemlerde karşılaşılan, daha bırakmadan sigarayı özleme durumuyla karşılaşmazlar.


KİLO ALMAK YOK

Sigarayı bıraktıktan sonra kilo almaya başlanırsa bu, sorunun çözülmediğini, başka yöne kaydığını gösterir. Allen Carr Yöntemiyle sigaradan kurtulanlar kilo almaz.


ARAÇ, İLAÇ, MAKİNE YOK

Sigaradaki asıl sorun ”psikolojik tiryakiliktir”. Allen Carr Yöntemiyle hiçbir makine, araç yada ilaç kullanmadan sigaranın psikolojik tiryakiliğinden kurtulursunuz.


HAMİLEYSENİZ DE BIRAKABİLİRSİNİZ

İçmeye devam ederseniz, başınıza şu, bu gelecek diye sizi korkutmadan, hiçbir makine, ilaç, araç kullanmadan sizi ve bebeğinizi kolaylıkla sigaradan kurtarırız.Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.