Site Kullanım Koşulları

Allen Carr Türkiye, kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedefleyen, testler ve anketlerle onların ihtiyaçlarına doğru çözümler sunabilen ve aynı zamanda online video eğitim kaynağıdır.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Allen Carr Türkiye, diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler “olduğu gibi” sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Allen Carr Türkiye, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğuna dair hiç bir konuda garanti vermez.

Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, çoğaltılması, yayılması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi hukuken yasaktır.

Siteye gönderilen yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran İlem Danışmanlık ve ilgili kuruluşlarına aittir.

Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.