Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi

Dünyanın en başarılı sigara bıraktırma yöntemi şimdi Ankara’da…Allen Carr Ankara

Allen Carr Ankara


Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi, 33 yıldır 60’tan fazla ülkede 50 milyon insana sigarayı bırakma konusunda yardımcı olan “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi“ni Ankara’lılarla buluşturuyor.Herhangi bir konuda aşağıdaki formla bilgi alabilirsiniz


  Adınız Soyadınız? *
  Telefon Numaranız? *
  E-posta Adresiniz?
  Yaşınız?
  Cinsiyetiniz?
  Mesleğiniz?


  [stmgdpr “Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasına ve işlenmesine onay veriyorum.”]


  * Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.

  50 milyonu sigaradan kurtaran Allen Carr yöntemiyle siz de sigaradan kolayca kurtulun!

  Allen Carr Yöntemiyle sigaradan kurtulmak aslında yukarıdaki 3 adım kadar basit! Şimdi hemen seminerlerimize katılın ve yardım ettiğimiz 50 milyon kişi gibi sigaradan kolayca kurtulmanın keyfine varın?  Aydogan Tantürkü - Allen Carr Terapisti

  Allen Carr Ankara Uzman Terapistimiz

  AYDOĞAN TANTÜRKÜ

  Yan etkisi olan hiç bir ilaç, cihaz, makine, iğne ya da araç gereç kullanmadan sigara sorununuzu beyninizde çözmeye yardımcı olan Allen Carr Sigara Bırakma Yöntemi, sigarayı bırakamadığınız takdirde %100 para iade garantisi veriyor. Evet yanlış duymadınız!

  Allen Carr Yöntemi 1 gün ve 6 saatlik tek bir uygulamadan oluşur. Allen Carr Yöntemi’nde sizlere sigaranın zararlarından ve neden sigara içmemeniz gerektiğinden bahsedilmez. Ayrıca sigara bırakma süreci esnasında irade gücü kullanmaya da gerek yoktur. Allen Carr Yöntemi, size sigara probleminizin nasıl beyninizde çözüleceğini, yani herkesin kullandığı tabirle nasıl “Kafada bitirileceğini” öğretir. Verilen yöntemi uyguladığınızda kilo almadan, stres ve gerginlik yaşamadan, mutlu bir içmeyen olarak sigaradan kurtulursunuz.

  Üstelik; yemeklerden sonra, çay-kahveyle birlikte ya da alkol alırken hiç bir eksiklik ya da mahrumiyet hissi yaşamadan, tam tersine sosyal aktivitelerden daha fazla keyif alarak yeni ve özgür bir hayat yaşamaya başlarsınız.

  Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi” Ankara’da 2013 yılında faaliyet göstermeye başlamış olup Ankara ve çevresinde yaşayan sigara kullanıcılarını en kısa sürede bu bağımlılıklarından kurtarmayı hedeflemektedir.


  Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi Çankaya’da Kavaklıdere semtinde, Tunalı Hilmi Caddesi’ne çok yakın bir mevkide yer almaktadır. Böylece Çankaya, Kızılay, Ümitköy, Bilkent, GOP, Eryaman, Batıkent ve Yenimahalle gibi pek çok semtten rahatça ulaşım sağlanabilir.

  Eğer anlattıklarımız ilginizi çektiyse sizi hemen en yakın tarihli Allen Carr Ankara Sigara Bırakma seminerimize bekliyoruz. Ankara’da gerçekleştirdiğimiz sigara bırakma seminerlerimizin tarih ve saat bilgilerini incelemek ve size en uygun sigara bırakma seminerine kayıt olmak için lütfen Ankara sigara bırakma seminer takvimimize göz atın.

  Ayrıca, Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu” seminerlerine katılmak veya bilgi almak için bizi hemen arayabilir ya da en kısa sürede size ulaşmamız için bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.  ALLEN CARR ANKARA

  Selanik Caddesi 32/5
  Çankaya / ANKARA


  E-POSTA

  ankara@allencarr.com.tr


  TELEFON

  +90 (312) 418 60 85


  ÇALIŞMA SAATLERİ

  Pts – Cu, 09:00 – 18:00
  Cts 10:00 – 13:00  Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.