Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi

Dünyanın en başarılı sigara bıraktırma yöntemi şimdi Ankara’da…Ankara

Allen Carr Ankara


Allen Carr Ankara; 40 yıla yakın bir sürede, 60’tan fazla ülkede 50 milyon insana sigarayı bırakma konusunda yardımcı olan “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi“ni sizlerle buluşturuyor.Sorularınız varsa formu doldurun, uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.
  Adınız Soyadınız ? *

  Telefon Numaranız ? *

  E-posta Adresiniz ? *


  Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.


  50 milyonu sigaradan kurtaran Allen Carr yöntemiyle siz de sigaradan kolayca kurtulun!

  50 milyonu sigaradan kurtaran Allen Carr yöntemiyle siz de sigaradan kolayca kurtulun!  Aydogan Tantürkü - Allen Carr Terapisti

  Allen Carr Ankara Uzman Terapistimiz

  AYDOĞAN TANTÜRKÜ

  Her hafta perşembe günleri saat 21:00-22:00 saatleri arasında düzenlediğimiz ÜCRETSİZ “Zoom Bilgilendirme Toplantı”sına katılmak için hemen form doldurabilirsiniz.


  Yan etkisi olan hiç bir ilaç, cihaz, makine, iğne ya da araç gereç kullanmadan sigara sorununuzu beyninizde çözmeye yardımcı Allen Carr Yöntemi; 2021 Yılı Dünya Sağlık Örgütü Projesi’nde, proje ortağı olarak seçilen tek sigara bıraktırma yöntemidir.


  Allen Carr Yöntemi 1 gün ve 6 saatlik tek bir uygulamadan oluşur. Allen Carr Yöntemi’nde sizlere sigaranın zararlarından ve neden sigara içmemeniz gerektiğinden bahsedilmez. Ayrıca sigara bırakma süreci esnasında irade gücü kullanmaya da gerek yoktur. Allen Carr Yöntemi, size sigara probleminizin nasıl beyninizde çözüleceğini, yani herkesin kullandığı tabirle nasıl “Kafada bitirileceğini” öğretir. Verilen yöntemi uyguladığınızda kilo almadan, stres ve gerginlik yaşamadan, mutlu bir içmeyen olarak sigaradan kurtulursunuz.


  Üstelik; yemeklerden sonra, çay-kahveyle birlikte ya da sosyal ortamlarda hiç bir eksiklik ya da mahrumiyet hissi yaşamadan, tam tersine hayattan daha fazla keyif alarak yeni ve özgür bir hayat yaşamaya başlarsınız.


  Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi” Ankara’da 2013 yılında faaliyet göstermeye başlamış olup Ankara ve çevresindeki şehirlerde yaşayan sigara kullanıcılarını en kısa sürede sigara sorunundan kurtarmayı hedeflemektedir.


  Eğer anlattıklarımız ilginizi çektiyse, sizi hemen en yakın tarihli Allen Carr Ankara Sigara Bırakma seminerimize bekliyoruz. Ankara’da yüz yüze gerçekleştirdiğimiz sigara bırakma seminerlerimizin tarih ve saat bilgilerini incelemek ve size en uygun sigara bırakma seminerine kayıt olmak için lütfen Ankara sigara bırakma seminer takvimimize göz atın.


  Ayrıca, Allen Carr Ankara Sigara Bırakma Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Allen Carr Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu” seminerlerine katılmak veya bilgi almak için bizi hemen arayabilir ya da en kısa sürede size ulaşmamız için bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.  ALLEN CARR ANKARA

  Selanik Caddesi 32/5
  Çankaya / ANKARA


  E-POSTA

  ankara@allencarr.com.tr


  TELEFON

  +90 (312) 418 60 85


  ÇALIŞMA SAATLERİ

  Pts – Cu, 09:00 – 18:00
  Cts 10:00 – 13:00  Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.