SİGARA BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ


ALLEN CARR SİGARA BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ

Allen Carr yöntemi ile sigaradan kurtulma tekniğinin izleyiciye online aktarımı

3.900 TL

406.93 TL’den Başlayan Taksitlerle


  SATIN AL


Ödemenizi sanal kart ve kredi kartı ile SSL ve 3D güvenli ödeme sayesinde yapabilir, 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz


SİGARA BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ HAKKINDA DETAYLAR
Allen Carr Sigara Bırakma Yönteminin çok etkili video eğitimidir. Türkiye kurucusu Emre Üstünuçar sunmaktadır. 7 bölümden oluşur. Her bölümün süresi farklıdır. Sigara tuzağını çok detaylı olarak anlamanızı sağlar ve tuzaktan adım adım nasıl çıkacağınızı gösterir. Böylece sigarayı kafanızda bitirmenize destek olur. Çok kapsamlıdır ve çok etkilidir. Video eğitimimize istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Emre’yi 30 gün boyunca bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Böylece Allen Carr yöntemini iyice pekiştirirsiniz ve kalıcı kurtulmanız kolaylaşır.
  • Bu eğitim internet ortamında izlenir.
  • 30 gün boyunca 7/24 erişim ve kullanım hakkınız bulunur. Her bölümü 10 kez izleyebilirsiniz, üzeri için talepte bulunmanız yeterli olacaktır.
  • Video Eğitimlerde para iadesi yoktur
  • Uzman Psikolog İlknur Üstünuçar’dan derin rahatlama seansı bu video eğitimin 7. ve son bölümüdür. 39 dakika sürer. Sessiz sakin bir ortamda dinleyeceksiniz/dinlemenizi öneririz. Video eğitimin önemli mesajlarının bilinçaltına yerleşmesini kolaylaştırır. Böylece öğrendiklerinizin kalıcılığı arttırılır.

Her bölümün 1 dakikalık önizlemesini izleyerek bu Sigarayı Bırakma Video Eğitimi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

1. Bölümün 1 Dakikalık Önizlemesi
2. Bölümün 1 Dakikalık Önizlemesi
3. Bölümün 1 Dakikalık Önizlemesi
4. Bölümün 1 Dakikalık Önizlemesi
5. Bölümün 1 Dakikalık Önizlemesi
6. Bölümün 1 Dakikalık Önizlemesi


Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2024 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.