Online seminerden en çok faydayı almak için 12 ÖNERİ

1 – Pozitif Başlayın

Bu online seminerle binlerce insan sigaradan kurtuldu, siz de kurtulabilirsiniz.
Ben asla bırakamam, benim hiç şansım yok, bir online eğitimle sigara bırakılmaz, öylesine bakacağım işte” diye başlamayın bu online seminere.
1983 yılından beri milyonları kurtarmış yöntem evime geldi. Ben de yapabilirim.
Kaybedecek hiçbir şeyim yok, ama kazanacak çok şeyim var” diye izleyin bu online semineri.


2 – Çoook Açık Görüşle (open-minded) İzleyin

Online seminerde bildiğinizden farklı bir şeyler duyarsanız, (ki duyacaksınız) duyduğunuzu anlamaya çalışın ve sakın kendinizi kapatmayın.
Çok açık görüşle, önyargısız izleyin.


3 – Değişime Açık Olun

Sigara içmeyen kendinizle tanışacaksınız. Yeni bir hayata geçeceksiniz.
%100 daha iyi bir hayat! Ama bu değişime açık olun.


4 – Çoook Konsantre Olarak İzleyin

!!! LÜTFEN DİKKATLE İZLEYİN !!!
Hiç bir şey kaçırmayın. Tüm dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu seminere verin. Çoook dikkatle izleyin.


5 – Bölünmeden İzleyin

Kendinizi izole edin. Bir yandan başka şeylerle meşgulken izlemeyin. Telefonunuzu kapatın. Yalnız kalın. Bölünmemeniz çok önemlidir. Tam konsantre olun.


6 – Semineri İzleme Amacınız

Amaç sigarayı bırakmak değil !!! Amaç bir daha içmeyecek bakış açısını kazanmak. Arada büyük bir fark var. Amaç kafanıza iki yeni göz takmak. Ki sigarayı farklı görün ve farklı davranın. Bu semineri, sigarayı bırakmak için izlemeyin. “Bir daha nasıl başlamam? Kafamı ve bakış açımı nasıl kalıcı olarak değiştiririm ?” diye izleyin!


7 – Anladığınızdan Emin Olarak İlerleyin

Bu online seminer çoooook doludur. Her cümlesi çok yoğundur ve anlamlıdır. Ucunu kaçırmayın, durdura durdura ve anladığınızdan emin olarak ilerlemeniz çok önemli. Anlamadığınız yeri hemen durdurun, geri alıp bir daha izleyin. Gerekiyorsa durdurun üzerinde düşünün ve ancak anladığınız zaman devam edin. “Ha bunu demek istiyor anladım” şeklinde ilerleyin.


8 – Seminer Ne diyorsa Yapın

Bu online seminer size mutlu bir içmeyen kalmanın yollarını gösterecek. Ne yapmanız ve ne yapmamanız gerektiğini söyleyecek. Seminer ne diyorsa yapın. Kendiniz kurallar yaratmayın. Seminerin önermediği kurallar eklemeyin. Sadece seminerde önerilenleri tam yapın.


9 – İzlemiş Olmak İçin İzlemeyin

Kurtulmak amacıyla izleyin, öylesine değil! Çok önemli bir fırsat var önünüzde, bunu iyi kullanın. Kafanız başka bir yerde iken izlemeyin.
Başka işlerle meşgulken izlemeyin. Hakkını verin!


10 – Bu konuda “Bir Şeyler Yapıyormuş Gibi” Yapmayın

Bazen sorunu çözmek için meşgul olmak bile yeterli gelir pek çok insana. “Bu konuda bir şeyler yapıyorum işte” duygusu tatmin edebilir. Bu online semineri bunun için izlemeyin. Elinizde dünyanın en tecrübeli ve sigarayı kafada bitirmeyi öğreten yönteminin online semineri var. Hakkını verin.


11 – “Etkilenmek” için izlemeyin

Ana beklentiniz “beni etkiledi/etkilemedi” olmamalı. Etkilenmek değil ana amaç, sigaraya bakış açısını değiştirmek amaç. Etkilenirseniz de ne ala. Ama ana amaç o değil. Yani bu seminer size bir şey yapmayacak. Bu seminer size nasıl kolay kurtulacağınızı gösterecek. Yani size ne yapacağınızı gösterecek. Ana konu etkilenmek değil, yöntemin tecrübesinden faydalanmak!


12 – Sihirli Cümle Yok

“Sihirli cümle beklemeyeceksiniz”. Sihir gibi bir sonuç, anlatılanları anlayıp hayatınıza uyguladığınızda oluşacak. Ortada sihir yok, sihirli değnek yok. Çok gerçekçi ve ayakları yere basan bir online seminer var. “Hadi bakalım kurtarsın beni bu online seminer de görelim. Sihir yaratsın” gözüyle izlemeyin. Bu doğru bir bakış açısı değildir. Bunun yerine, “milyonlar bu bilgilerle kurtuldu. Ben de bu bilgileri anlayıp, hayatımda uygulayıp kurtulacağım” bakış açısıyla izleyin.