SİGARA BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ


ALLEN CARR SİGARA BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ

Allen Carr yöntemi ile sigaradan kurtulma tekniğinin izleyiciye online aktarımı

1.190 TL

  SATIN AL


Ödemenizi sanal kart ve kredi kartı ile SSL ve 3D güvenli ödeme sayesinde yapabilir, 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz

 • Sorunuz varsa sizi arayalım
Sorunuz varsa sizi arayalım


Adınız Soyadınız ? *

Telefon Numaranız ? *

Doldurulması zorunlu alanlardır.
Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.

SİGARA BIRAKMA VİDEO EĞİTİMİ HAKKINDA DETAYLAR
Allen Carr Sigara Bırakma Yönteminin çok etkili video eğitimidir. Türkiye kurucusu Emre Üstünuçar sunmaktadır. 7 bölümden oluşur. Her bölümün süresi farklıdır. Sigara tuzağını çok detaylı olarak anlamanızı sağlar ve tuzaktan adım adım nasıl çıkacağınızı gösterir. Böylece sigarayı kafanızda bitirmenize destek olur. Çok kapsamlıdır ve çok etkilidir. Video eğitimimize istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Emre’yi 30 gün boyunca bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Böylece Allen Carr yöntemini iyice pekiştirirsiniz ve kalıcı kurtulmanız kolaylaşır.
 • Bu eğitim internet ortamında izlenir.
 • 30 gün boyunca 7/24 erişim ve kullanım hakkınız bulunur.
 • Toplamda 7 bölümdür, süresi 4 saattir.
 • 24 saat öncesine kadar haber vermek şartı ile ancak 1 kez tarih değişikliği yapılır.
 • Video Eğitimlerde para iadesi yoktur
 • Uzman Psikolog İlknur Üstünuçar’dan derin rahatlama seansı bu video eğitimin 7. ve son bölümüdür. 39 dakika sürer. Sessiz sakin bir ortamda dinleyeceksiniz/dinlemenizi öneririz. Video eğitimin önemli mesajlarının bilinçaltına yerleşmesini kolaylaştırır. Böylece öğrendiklerinizin kalıcılığı arttırılır.
 • Bölüm özetleri ve önizleme
Bölüm özetleri ve önizleme

1. Bölüm Süresi = 48 dakika – Mevcut bölümü ve diğer bölümleri kapsayacak şekilde, seminerin tamamından maksimum seviyede faydalanmak için, Emre Üstünuçar’dan önemli talimatlar ve tavsiyeler alacaksınız.


1 Dakikalık Önizleme


2. Bölüm Süresi = 23 dakika – Hangi yaşta,meslekte,konumda olursanız ve kaç kez bırakmayı denemiş olursanız olun, nasıl en iyi ve kolay yoldan kurtulabileceğinizi ve bu semineri tercih etmekle neden en doğru şeyi yapmış olduğunuzu öğrenmiş olacaksınız.


1 Dakikalık Önizleme


3. Bölüm Süresi = 60 dakika – Allen Carr yönteminin geçmişten bugüne dünya üzerinde nasıl geliştiğini ve diğer yöntemlerden neden daha iyi ve daha farklı olduğunu, yöntemi web semineri yoluyla nasıl iyice içselleştirebileceğinizi görmüş olacaksınız. Sigara içmeyle ilgili kandırmaca olan faydaları neler? Sigaranın kokusunu ve tadını seviyor muyuz? Sigara benim için el alışkanlığı mı dediniz? Yoksa… ben sadece dudak tiryakisiyim diyenlerden misiniz? Sigara havalı gösterir veya sosyalleşmemizi sağlayan bir araç mıdır? En çok sorulan, merak edilen konular olan Sigarayı bırakırsam kilo alır mıyım? ve Sigara stresime iyi geliyor. Bırakırsam nasıl başa çıkacağım? sorularına da bu bölümde uzun uzun değindik. İşte bu konular ve daha fazlasını bulacağınız 3. bölümümüzde, sizinle minik bir test de yapacağız, gerçeklerle yüzleşeceksiniz ve sigara sektörünün sizi bu tuzağa çekmek için neler yaptığını anlayacaksın.


1 Dakikalık Önizleme


4. Bölüm Süresi = 46 dakika – Sigara bırakma sürecinde, korkuların ve yanlış inançların sebep olduğu durumları ve bu durumları nasıl kolayca ortadan kaldırabileceğinizi bulacaksınız.


1 Dakikalık Önizleme


5. Bölüm Süresi = 29 dakika – Bırakma nedenlerini ve içme nedenlerini karşılaştırmaya başlayıp, kurtulma sürecini zorlaştıran şeylerin temelinde yatan gerçekleri göstereceğiz.

Aslında fiziksel bağımlığın ne kadar hafif ve ne kadar küçük olduğunu, sorunun %95’i olan psikolojik bağımlılığı doğru yöntemle bitirdiğinizde, ne kadar mutlu ve rahat hissederek kurtulabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Sigara içenler içmeyenlere göre daha mı rahattır? daha mı az stresli olurlar? daha mı iyi konsantre olurlar? kilo kontrolünü daha mı kolay sağlarlar? Bu bölüm kilit sorulara bir de farklı bir bakış açısı ile cevap vermenizi, gerçekçi olmanızı, bırakmayı kolaylaştıracak bulgulara ulaşmanızı, şuanda ki hayatınız ile içmeyen biri olduğunuz zamanda ki hayat standartlarını karşılaştırmanızı, pembe gözlüklerinizi atmanızı sağlayacak.


1 Dakikalık Önizleme


6. Bölüm Süresi = 25 dakika – Ömür boyu mutlu bir içmeyen olarak kalmak için neler yapmalısınız? Son talimatları, ipuçlarını, uyarıları bu bölümde bulacaksınız! Asla kararınızı sorgulamayın, bütün yengeçlerden uzak durun! Harika bir karar aldınız! Şuan başardınız ve kabus bitti tebrikler! Unutmayın bir tane hayatınız var ve çok özel kıymetini bilin!


1 Dakikalık Önizleme


7. Bölüm Süresi = 39 dakika – Derin Rahatlama, Allen Carr Türkiye kurucularından ve uzman klinik psikolog olan İlknur Üstünuçar’ın hazırladığı 39 dakikalık derin rahatlama bölümü.
Online semineri tamamladıktan ve sonuncu sigaranızı içtikten sonra Derin Rahatlama bölümünü dinleyin.
Bu bölümü başka bir işle meşgul değilken, evinizde, sakin bir ortamda dinleyin.
Online seminerde öğrendiklerinizi zihninize yerleştirmenize ve içselleştirmenize destek olur.


 • İlginizi çekebilecek diğer hizmetlerimiz
İlginizi çekebilecek diğer hizmetlerimiz

 • Allen Carr yöntemi ile sigaradan kurtulma tekniğinin terapist eşliğinde geniş gruba semineri
 •   DETAYLI BİLGİ ALTüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.