BANU DİNÇ

https://www.allencarr.com.tr/wp-content/uploads/2017/10/banu-dinc.jpg

Terapist
BANU DİNÇ

İletişim Bilgileri

+90 212 358 53 06 – 07 – 08

banu@allencarr.com.trBanu Dinç seanslarına katılmak için formu gönderebilirsiniz…

Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz
Yaşınız
Yaşadığınız Şehir ?
Mesleğiniz ?


* Doldurulması zorunlu alanlardır.
Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.Merhaba, Kimya Fakültesi’nden mezun olduğumda, doğduğum ve okuduğum şehir olan İstanbul’da insanlarla iç içe olacağım ve iletişimin yüksek olduğu bir iş yapmak istediğime karar vermiştim. Bu kararımda, Yıldız Teknik Üniversitesinin son yılında okurken bir ilaç firmasında yaptığım üç aylık stajın etkili olduğunu biliyorum. O dönemlerde insanların hayatına dokunarak fark yaratan bir eğitmen ve terapist olacağımı bilmeden tek istediğim, başarılı bir iş kadını olmaktı. Şans yüzüme güldü.

Gazete ilanıyla bulduğum iş sayesinde uluslararası bir ilaç şirketinde çalışmaya başladım. Servier İlaç ve Araştırma Şirketi’nde sırasıyla önce satış, sonra satış yöneticiliği ve yıllarca aynı firmada Eğitim Müdürlüğü yaptım. 20 yıla yakın bir süre çalıştığım Servier İlaç firmasında hem yurtiçi, hem de yurtdışında olmak üzere çeşitli Satış Teknikleri, İlaç ve Medikal Eğitimler, Koçluk, Liderlik ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ve sertifikaları aldım.

Kurumsal hayatımın son 12 yıldan fazlasında ise, işin çekirdeğinden yetişmiş bir Eğitim müdürü olarak; ilaç firması satış ekibi ve yöneticilerine İlaç ve Medikal Eğitimler, Koçluk Becerileri, Ekip Koçluğu Liderlik, Motivasyon, Sunum Teknikleri, Kişilik Tipleri, İletişim, Etkin Zaman Yönetimi, Etkin İletişim, Doğru Soru Sorma Eğitimleri verdim. Satış ekibi ve yöneticilerle birebir çalışarak satış ve yöneticilik becerilerini arttırmak ve doktorlarla daha etkili iletişim kurmalarını sağlamak için, onlara koçluk yaptım.

Eğitim yaşam boyu devam eden bir süreç. Kişisel gelişim ise sürekli. Her şey her an değişiyor ve dönüşüyor. Bizler de değişip gelişiyoruz. Yıllardır aldığım ve verdiğim eğitimler, kurumsal hayattaki eğitim kariyerim, kişisel gelişim alanına olan özel ilgim ve okuduğum onlarca kitap sayesinde farkındalığım arttı ve hayata bakış açım değişti.

Kendimi ve hayatı daha iyi anlamaya başladıkça, kurumsal hayatın yoğunluğundan ve plaza çalışanı olmanın verdiği stresten uzaklaşıp, kendime ve aileme daha fazla zaman ayırmak istedim. Sanıyorum hayat da bana bu konuda yardım etti.

Bir çoklarının tesadüf, benim ise mucize olarak nitelendirdiğim bir şekilde; hayatımı değiştiren Allen Carr yöntemini öğrenmemi sağlayan Allen Carr Türkiye’nin kurucusu Emre Üstünuçar ile tanıştım. Onun sayesinde yıllarca çok severek içtiğimi zannettiğim sigarayı bıraktım!!! Bırakın beni iyi tanıyanları, benim bile inanamayacağım, hatta düşüncesini bile aklıma getirmediğim bu olay hayatımın dönüm noktalarından biridir.

İlaç sektöründe satış ve eğitim alanlarında yönetici olarak edindiğim 20 yıllık deneyimimi terapist ve danışman olarak da pekiştirerek, hayatın bana hazırladığı bu sürpriz sayesinde 2011 yılında Allen Carr terapisti oldum. O günde bu yana başta ilaç sektörü olmak üzere, kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti ve kişisel gelişim eğitimleri vermeye devam ederken, diğer yandan Allen Carr terapisti olarak iki binden fazla kişinin hayatına dokunarak, sigarayı bırakmasına yardım ettim.

Çok şanslıyım ki inandığım ve sevdiğim işi yapıyorum. Beş yıl önce bu mucizeyi yaşamasaydım muhtemelen hayatımın sonuna kadar sigara içiyor olacaktım. Benim için gerçekleşen bu mucizenin herkes için gerçekleşebileceğine inandığımdan, başarı oranı en yüksek sigara bıraktırma yöntemi olan Allen Carr ile sigarayı bırakmanın ne kadar kolay olduğunu kendi deneyimlerim ile sizlere aktarabiliyorum.

Hayat yolumda bu şekilde sürekli öğrenmeye ve gelişmeye devam ediyorum.

En içten sevgilerimle…https://www.allencarr.com.tr/wp-content/uploads/2015/12/emre-ustunucar.jpg

Eğitmen / Terapist
Emre Üstünuçar


https://www.allencarr.com.tr/wp-content/uploads/2017/10/ilknur-ustunucar.jpg

Uzman Klinik Psikolog
İlknur Üstünuçar


https://www.allencarr.com.tr/wp-content/uploads/2017/10/Ismail-Catak.jpg

Terapist
İsmail Çatakhttps://www.allencarr.com.tr/wp-content/uploads/2017/10/Anil-Yesildal.jpg

Uzman Doktor
Anıl Yeşildal


https://www.allencarr.com.tr/wp-content/uploads/2017/10/Aydogan-Tanturku.jpg

Terapist
Aydoğan Tantürkü


https://www.allencarr.com.tr/wp-content/uploads/2017/10/emel-arslan-buyukmertoglu.jpg

Terapist
Emel Arslan TantürküAllen Carr Türkiye logo

Nispetiye Cad. Çamlık Yolu Sok.
Yüngül Apt. No.7 D.3
Etiler / İstanbul

İstanbul +90 (212) 358 53 06 – 07 – 08
Ankara +90 (312) 418 60 85
Adana +90 (532) 777 10 13

Bize Ulaşın

Bizimle Sigaradan Kurtulanlar

Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2018 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.