Allen Carr’ın Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Allen Carr
Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
Kitabı

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Kitap Görseli

FORMU DOLDUR

Allen Carr’ın 1985’te yazdığı ve tüm dünyada 20 Milyon üzerinde basılı olarak, pdf veya CD formatında satılan “Allen Carr’s Easyway to Stop Smoking” kitabı 30’u aşkın ülkede en çok satanlar listesine girdi. Sigarayı bırakmak için en etkili yöntem olarak gösteriliyor. Allen Carr Türkiye’nin kurucusu Emre Üstünuçar tarafından “Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu” ismiyle Türkçeleştirildi.
Kitabın ilk 34 sayfası için formu duldurun.


Emre Üstünuçar’ın
Seslendirmesi
Sesli Kitap

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Sesli Kitap

SATIN AL

“Sigarayı Bıraktıran Çocuk” Emre Üstünuçar’ın çevirisi ve seslendirmesi ile Butik Yayıncılık tarafından yayınlanan “Allen Carr’s Easyway Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu” kitabı şimdi sesli kitap halinde sizlerle. Artık sigaradan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kolayca kurtulacaksınız!
Linkten yapacağınız satın alma ile hesabınıza bir kod tanımlanacaktır. Bu kodu, Seslenenkitap.com üzerinde kullanarak sesli kitabınıza ulaşacaksınız.


Allen Carr
Online
Semineri

emre üstünuçar

SATIN AL

Allen Carr Online Seminer Platformu’ndaki tüm eğitim programlarını, Allen Carr Türkiye’nin en tecrübeli terapisti Emre Üstünuçar sunuyor. Geçmişte kendisi de sigara içicisi olan Emre, 2003 yılında Allen Carr yöntemiyle sigaradan kurtuldu. Emre, 2004 yılından beri Allen Carr terapistliği yapıyor ve bugüne kadar yirmibinden (20.000) fazla sigara içicisini sigaradan kurtardı. 3.5 saat süren online seminerimizi linkten saton alabilirsiniz.


Sigara Sevdiklerinizi
Öldürmeden
Online Semineri

Emre Üstunuçar Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

SATIN AL

Sevdiklerinizin kendilerini zehirlemeleri sizi çok üzüyor. Fakat ne yapacağınızı nasıl yardım edeceğinizi bilmiyorsunuz. İşte bu eğitimde bunu öğreneceksiniz. Sakın bu eğitimi izlemeden onlarla sigara konusunu konuşmayın! Bu programı alarak sevdiklerinize sigarayı nasıl bırakmasını sağlayacağınız birçok taktiği öğreneceksiniz. 4 bölümden oluşan “Sigara Sevdiklerinizi Öldürmeden” online seminerini Emre Üstünuçar sunuyor.


BİZİ TAKİP EDİN


Facebook Sayfamız
Twitter Sayfamız

Instagram Sayfamız

YouTube Sayfamız

Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.