PARA İADE VE SÜRE GARANTİSİ


Seminer bazında para iade garantisi ve süre garantisi şartları


ONLINE SEMİNERLER

Geçmişte kendisi de sigara içicisi olan Allen Carr Türkiye kurucusu Eğitmen/Terapist Emre Üstünuçar’ın sunumuyla Allen Carr Sigarayı Bırakma Online Seminerlerini sitemizin online satış bölümünden satın alabilirsiniz ve hesabınızdan telefon, tablet veya bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.


Online Seminerlerimizde
Para iade ve süre garantisi yoktur


ONLINE SATIŞ

GRUP SEMİNERİ

Allen Carr Yönteminin sigara içicilerine sunduğu iade opsiyonsuz 1 yıllık süre/destek garantili program dışında, başarısızlık durumunda aldığı parayı iade eden farklı bir programı daha bulunmaktadır.Bunu sağlayabilen bu büyüklükte başka bir organizasyon yoktur.


Grup Seminerlerimizde para iadeli ve süre garantili 2 ayrı program vardır.


Grup Seminerine Kayıt Ol

BİREBİR SEMİNER

Sizin tercih ettiğiniz tarihte ve sizin tercih ettğiniz yerde birebir olarak yapılır. Hızlı bir yöntem olan Allen Carr yöntemi için genelde 6 saatlik bir seans yeterli olur. İhtiyaç duyanlar için ortalama üç saat süren iki özel seansımız daha mevcuttur. Süre garantisiyle ilgili daha fazla detay aşağıdadır.


Birebir Seminerlerimizde
Süre garantisi vardır


Bilgi ve Kayıt

KURUMSAL SEMİNER

Firma çalışanları için verdiğimiz seminer hizmetimizdir. Sigaranın kurumunuza getirdiği olumsuz imajın farkındaysanız hemen size yardımcı olalım. Daha sağlıklı, daha mutlu ve zamanını daha efektif kullanan, sigara içmeyen çalışanlarınızla genel üretimi yükseltebilirsiniz.


Kurumsal Seminerlerimizde
Para iade ve süre garantisi yoktur


Bilgi ve Kayıt  • PARA İADE GARANTİSİ ŞARTLARI DETAYLARI
PARA İADE GARANTİSİ ŞARTLARI DETAYLARI

Pek çok sigara içicisi için ilk seans yeterlidir. Ancak bazı durumlarda birden fazla seans gereklidir. Bu durumda ekstra bir ödeme yapılmaz, yapılan ilk ödeme tüm seansları kapsar. Destek seansları hafta ortası tarihlerde düzenlenir. Herhangi bir seanstan sonra sigara içmeye devam edildiği durumda, Allen Carr Türkiye’yi arayarak destek seans tarihlerini öğrenmek ve kayıt yaptırmak katılımcının sorumluluğundadır.

Eğer ilk seansa katıldığınız tarihten 3 ay sonra hala sigara içiyorsanız ve aldığınız hizmetten memnun değilseniz, ödediğiniz ücret size iade edilecektir. Bu konuda sizin sözünüze güvenilecektir. Garantiden faydalanabilmek için aşağıdaki tüm şartlara uyulması zorunludur. Aksi taktirde garanti geçerliliğini kaybedecektir.

Garanti süresi 3 aydır ve birinci seans tarihi ile başlar. Bu 3 ay içinde ilk seans, 1. ve 2. destek seanslarını, toplam 3 seansı tamamlamış olmak gerekmektedir.

İade talebi, 3 aylık garanti süresi içinde yazılı olarak şirketimize ulaştırılmış olmalıdır.

Kayıt olunan bir seansa gelinmemesi, seanslara 10 dakikadan daha geç gelinmesi durumlarında garanti geçersiz olacaktır.

Peşin ödemelerde iadeler, garanti süresi dolduktan iki hafta sonra yapılır. Taksitli ödemelerde iadelerin katılımcıya ödenme şekli taksit sayısına eşit olarak yapılacaktır. (örn. 3 taksitli ödemede katılımcıya iade 3 taksit olarak yapılacaktır.)

İadeler banka tarafından uygulanan havale veya EFT masrafı iade tutarından düşülerek katılımcının bildirdiği banka hesabına yapılır.

Allen Carr Türkiye seans tarihlerini, yerini, uzmanını değiştirme hakkına sahiptir. Bu durumlarda katılımcıya ücret iadesi yapılmaz. Ancak Allen Carr Türkiye’den kaynaklanan seans ertelemelerinde, bu süre garanti süresine eklenecektir.  • SÜRE GARANTİSİ ŞARTLARININ DETAYLARI
SÜRE GARANTİSİ ŞARTLARININ DETAYLARI

Pek çok sigara içicisi için ilk seans yeterlidir. Ancak bazı durumlarda birden fazla seans gereklidir. Bu durumda ekstra bir ödeme yapılmaz, yapılan ilk ödeme tüm seansları kapsar. Destek seansları hafta ortası tarihlerde düzenlenir. Herhangi bir seanstan sonra sigara içmeye devam edildiği durumda, Allen Carr Türkiye’yi arayarak destek seans tarihlerini öğrenmek ve kayıt yaptırmak katılımcının sorumluluğundadır.

Garanti süresi 1 yıldır. İhtiyaç duyulduğunda bir yıl süresince hafta içi olan destek seanslarına ücretsiz katılabilinir. Bir yıl sonrasında ihtiyaç devam ederse, ana seansa tekrar katılmak gerekir.

Katılımcı ana seminer tarihinden sonraki bir sene içinde yeniden semineri almak isterse, Allen Carr Türkiye %30 indirim sunacaktır. Bir yıldan sonraki katılım taleplerinde ise güncel fiyat uygulaması yapılır.

Katılımcının ücretini ödediği bir seansa kendisinden kaynaklanan sebeplerden katılamama durumunda hiçbir koşulda para iadesi yapılmaz, hak 6 ay içinde başkasına devredilebilir.

Kayıt olunan bir destek seansına gelinmemesi durumunda katılımcının ilgili merkezi arayarak bir sonraki destek seansı tarihini öğrenip kayıt olması kendi sorumluluğundadır.

Seanslara 10 dakikadan geç kalınması durumunda, katılımcının bir sonraki seansa katılması gerekecektir.

Seansın ertelenmesi durumunda, katılımcı kendisine uygun tarihteki bir sonraki seansa katılabilir. Allen Carr Türkiye’nin aynı seansı birden fazla ertelemesi durumunda katılımcı ücretini iade alma hakkına sahip olur.

Allen Carr Türkiye seans tarihlerini, yerini, uzmanını değiştirme hakkına sahiptir.

Sormak istedikleriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Mesleğiniz?
Seminere nerede katılmak istiyorsunuz? *


* Doldurulması zorunlu alanlardır.
Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.

Tüm hakları Allen Carr Türkiye'ye aittir. © 2004 - 2020 İzinsiz içerik kopyalanması yasaktır.