Allen Carr Turkiye logo

Dünyanın en iyi sigara bırakma yöntemi20 MİLYONDAN FAZLA SİGARA İÇEN
SİGARAYI İŞTE BÖYLE BIRAKTI?


KOAH VE SİGARA


Koah hastalığı %90 sigaradan olur.

KOAH’ın bir numaralı risk faktörü sigaradır.

Koah bir sigara hastalığıdır.Dünyada ölüm sebepleri içinde 3. sırada yer alan ve KOAH olarak bilinen Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı nedeniyle yılda 210 milyon kişinin etkilendiği tahmin ediliyor.

Sigara içme ile semptomatik düzeyde başlayan KOAH, sigara kullanmaya devam edilecek olursa çok ağır şiddette KOAH tablosuna kadar gider ve bu gidiş sigara bağımlılığı sonlandırılmadığı sürece durdurulamaz.


Sigara ve koah

SİZİ ARAYALIM

Allen Carr Yöntemiyle 20 milyondan fazla sigara içicisinin hiç bir makineye bağlanmadan, hiç bir ilaç içmeden, sigarayı bir daha özlemeden ve kilo almadan sigaradan kolayca kurtulduğunu duysanız…


“Nasıl Olur?” diye merak etmez misiniz?

GÜCÜMÜZ

Allen Carr Yöntemi ile 36 yıldır sigara içicilerini tedavi ediyoruz ve şu ana kadar 20 milyondan fazla içiciyi kurtardık. Şimdi sizleri de sigarayı kafada bitirmeye çağırıyoruz.

LİDER

60 ülkede 200’ün üzerinde merkezimiz ile Allen Carr olarak, dünyadaki en büyük sigara bıraktırma merkezleri ağıyız ve gün geçtikçe daha çok insana ulaşıyoruz.

GÜVENİLİR

Allen Carr Yöntemi, Dünya Sağlık Örgütü Tütünsüz Dünya Hareketi Başkanı Prf. Dr. Judith MacKay dahil,yüzlerce doktor tarafından desteklenmektedir.

PARA İADE GARANTİSİ

Allen Carr Yönteminin sigara içicilerine sunduğu iade opsiyonsuz 1 yıllık süre/destek garantili program dışında, başarısızlık durumunda aldığı parayı iade eden farklı bir programı daha bulunmaktadır. Bunu sağlayabilen bu büyüklükte başka bir organizasyon yoktur.

İRADE GÜCÜNE GEREK KALMADAN

Size bildiğinizin tam tersini söylüyoruz: Sigarayı bırakmanın irade gücüyle ilgisi yoktur. İrade gücünüz zayıf diye sigarayı bırakamıyor değilsiniz!

SİGARA İÇME İSTEĞİNE SON

Sigarayı bırakmak isteyenler bir şeylerden mahrum kaldıklarına inanırlar ve bırakmak isterken bir yandan sigara yakmak için delirir gibi olurlar. İşte buna son veriyoruz!

HERKESTE ETKİLİ

İster günde 1 adet, ister 3 paket, ister 1 aydır, ister 50 senedir için ya da pek çok kez bırakmayı denemiş olun. Hiç fark etmez, Allen Carr Yöntemiyle herkes sigaradan kurtulur.

MUTLU SİGARA İÇMEYEN

Allen Carr Yöntemiyle sigarayı bırakanlar “mutlu sigara içmeyen“ olurlar ve sigara içilen yerlerden, tetikleyicilerden ve sosyal olaylardan kaçınmaları gerekmez.

Bu form bir kırılma noktası olsun ve

ARTIK ERTELEMEYİN


“Psikolojik Bağımlılığı“ kalıcı olarak nasıl bitireceğinizi öğrenmek istiyorsanız hemen formu doldurun!


  Adınız Soyadınız? *
  Aktif Cep Telefonu Numaranız? *
  E-posta Adresiniz?

  * Doldurulması zorunlu alanlardır.
  Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
  Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.