Allen Carr Turkiye logo

Dünyanın en iyi sigara bırakma yöntemi20 MİLYONDAN FAZLA SİGARA İÇEN
SİGARAYI İŞTE BÖYLE BIRAKTI?

Sigarayı bırakmak, her içicinin kaderi ve herkes bir gün sigarayı bırakacak.
Önemli olan KALICI VE KOLAY olmasıdır.


Adınız Soyadınız? *
Aktif Cep Telefonu Numaranız? *
E-posta Adresiniz?

* Doldurulması zorunlu alanlardır.
Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.Allen Carr Yöntemiyle 20 milyondan fazla sigara içicisinin hiç bir makineye bağlanmadan, hiç bir ilaç içmeden, sigarayı bir daha özlemeden ve kilo almadan sigaradan kolayca kurtulduğunu duysanız…


“Nasıl Olur?” diye merak etmez misiniz?

GÜCÜMÜZ

Allen Carr Yöntemi ile 36 yıldır sigara içicilerini tedavi ediyoruz ve şu ana kadar 20 milyondan fazla içiciyi kurtardık. Şimdi sizleri de sigarayı kafada bitirmeye çağırıyoruz.

LİDER

60 ülkede 200’ün üzerinde merkezimiz ile Allen Carr olarak, dünyadaki en büyük sigara bıraktırma merkezleri ağıyız ve gün geçtikçe daha çok insana ulaşıyoruz.

GÜVENİLİR

Allen Carr Yöntemi, Dünya Sağlık Örgütü Tütünsüz Dünya Hareketi Başkanı Prf. Dr. Judith MacKay dahil,yüzlerce doktor tarafından desteklenmektedir.

PARA İADE GARANTİSİ

Allen Carr Yönteminin sigara içicilerine sunduğu iade opsiyonsuz 1 yıllık süre/destek garantili program dışında, başarısızlık durumunda aldığı parayı iade eden farklı bir programı daha bulunmaktadır. Bunu sağlayabilen bu büyüklükte başka bir organizasyon yoktur.

İRADE GÜCÜNE GEREK KALMADAN

Size bildiğinizin tam tersini söylüyoruz: Sigarayı bırakmanın irade gücüyle ilgisi yoktur. İrade gücünüz zayıf diye sigarayı bırakamıyor değilsiniz!

SİGARA İÇME İSTEĞİNE SON

Sigarayı bırakmak isteyenler bir şeylerden mahrum kaldıklarına inanırlar ve bırakmak isterken bir yandan sigara yakmak için delirir gibi olurlar. İşte buna son veriyoruz!

HERKESTE ETKİLİ

İster günde 1 adet, ister 3 paket, ister 1 aydır, ister 50 senedir için ya da pek çok kez bırakmayı denemiş olun. Hiç fark etmez, Allen Carr Yöntemiyle herkes sigaradan kurtulur.

MUTLU SİGARA İÇMEYEN

Allen Carr Yöntemiyle sigarayı bırakanlar “mutlu sigara içmeyen“ olurlar ve sigara içilen yerlerden, tetikleyicilerden ve sosyal olaylardan kaçınmaları gerekmez.

Allen Carr Sigara Bıraktırma

ALLEN CARR YÖNTEMİYLE
3 AŞAMADA SİGARADAN KURTULUN?

1 – Sigara içme isteğini bitirmek
Her sigara içicisi neden sigara içmemesi gerektiğini bilir. Ancak maalesef hiçbir sigara içicisi neden sigara içtiğini bilmez. Seansın ilk aşamasında “elimizin sürekli sigaraya gitmesinin” gerçek nedenini anlayacaksınız. Bu bölümde sigara içme isteğiniz gittikçe azalmaya başlayacak.

2 – Son sigara ritüeli
Birinci bölümün sonunda sizden son sigaranızı içmenizi isteyeceğiz. Merak etmeyin seansın bu aşamasına geldiğinizde şimdiki gibi korkmayacaksınız. Tam tersi çıkıp, bir an evvel son sigaranızı içmek ve sigara labirentinden kurtulmak için sabırsızlanacaksınız.

3 – Derin rahatlama
Son sigaranızdan sonra seansımızı son derece etkili olan, derin rahatlama ile kapatacağız. Derin rahatlama bölümü tamamen bilinç altına yöneliktir. Son derece etkilidir ve herkes üzerinde sonuç verir.


Sigarayi artık bırakma vaktiniz geldi


Sigarayı kafada bitirmek bizim uzmanlığımızdır?
36 yıldır 60 ülkede 200’den fazla merkezde, 20 milyon’dan fazla sigara içicisi sigara bırakmak için bizi seçti.


150 TL İNDİRİM İÇİN FORMU DOLDURUN


Psikolojik Bağımlılığı kalıcı olarak nasıl bitireceğinizi öğrenmek istiyorsanız hemen formu doldurun!


Bu form bir kırılma noktası olsun ve

ARTIK ERTELEMEYİN

150 TL İNDİRİM KUPONUNUZU ALMAK İÇİN HEMEN FORMU DOLDURUNAdınız Soyadınız? *
Aktif Cep Telefonu Numaranız? *
E-posta Adresiniz?

* Doldurulması zorunlu alanlardır.
Bu formu doldurarak Allen Carr Türkiye’nin sizinle iletişim kurmasına izin veriyorsunuz.
Bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır.