Allen Carr Turkiye logo

Alkolü Bırakma Online Semineri

Doğru yöntem kullanıldığında, problemi çözmenin sadece mümkün değil, aynı zamanda da KOLAY olduğunu göreceksiniz.“Alkolü Bırakmanın Kolay Yolu” online seminerini Aydoğan Tantürkü sunuyor. Programı izlemek son derece kolaydır: hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız var o kadar. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, laptopunuzdan, ipad/tabletinizden izleyebilirsiniz. Online seminerimiz 6 bölümden oluşuyor. Toplamda yaklaşık olarak 4 saat sürer.


İNDİRİMİ KAÇIRMA!!!
550 TL yerine  250 TL

SATIN AL


ÖNEMLİ NOT:
Satın alma aşamasında, kitabın son sayfalarında yer alan “Kupon kodunu” yazarak indirim alabileceksiniz.

Semineri 30 günlük kullanım/erişim hakkı süresince, dilediğiniz zaman online olarak sitemiz üzerinden seyredebilirsiniz.

Online seminer hizmetlerimiz, Allen Carr yöntemini istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanmanıza olanak tanır.

SEMİNER HAKKINDA DETAYLARAydoğan Tantürkü

Allen Carr Türkiye Ankara Merkezi Eğitmen / Terapist Aydoğan Tantürkü sunduğu seminerdir.


Para iade ve süre garantisi

Online seminerlerimizde para iade garantimiz bulunmamaktadır.


7/24 Online

30 günlük kullanım/erişim hakkı süresince, dilediğiniz zaman seyredebilirsiniz.


Sistem nasıl çalışır?

Satın alma sonrasında online semineri nasıl seyredeceğinizi öğrenin


Sistem Nasıl Çalışır


ONLINE SEMİNER DETAYLARI

Online seminerin bölümleri hakkında bilgiler


1. Bölüm Süresi = 46 dakika
Bu bölümde, alkol problemini çözmeye çalışırken irade gücü kullanımı ve diğer yöntemlerle yapılan uygulamaların neden kalıcı sonuçlar sağlamadığını ve doğru yöntem kullanıldığında, problemi çözmenin sadece mümkün değil, aynı zamanda da kolay olduğunu göreceksiniz.


2. Bölüm Süresi = 36 dakika
Bu bölümde alkol probleminin kökeninde yatan temel mekanizmayı ve doğumdan itibaren harekete geçen beyin yıkamaların üzerimizde yarattığı etkiyle, bu sinsi mekanizmanın kontrolü nasıl ele geçirdiğini öğreneceksiniz.


3. Bölüm Süresi = 36 dakika
Bu bölümde alkol problemi yaşayanların, maruz kaldıkları illüzyonlar sebebiyle, problemin çözüm yolunu bulmak yerine, toplumda doğru kabul edilen bahaneleri kullanarak çözümden nasıl kaçtıklarını anlayacaksınız. Alkol sebebiyle ortaya çıkan illüzyonların beynimizde yarattığı halat çekme oyununun mekanizmasını görüp öğreneceksiniz.


4. Bölüm Süresi = 41 dakika
Bu bölümde alkolün sebep olduğu beyin yıkamalardan yavaş yavaş kurtulmaya başlayacak ve illüzyonların etkisinden kurtulduktan sonra da az ya da ara sıra içmek gibi düşüncelere dahi kapılmadan nasıl özgür ve mutlu bir içki içmeyen haline gelineceğinin şifrelerini almaya başlayacaksınız.


5. Bölüm Süresi = 36 dakika
Bu bölümde alkol tuzağından kurtulma aşamasında ve sonrasında karşılaşabileceğiniz olası sosyal ortamlar veya stresli durumlarda kullanacağınız metod size verilecek ve bu tür durumlarla karşılaştığınızda ihtiyacınız olan ve sizi özgür kılacak bakış açısını elde edeceksiniz.


6. Bölüm Süresi = 41 dakika
Bu bölümde özgür ve mutlu bir hayata başlarken ihtiyacınız olacak son talimat ve tavsiyeleri alıp, uygulama aşamasına geçmeniz için gereken tüm bilgileri elde etmiş olarak alkol probleminden kurtulduğunuz yeni hayatınıza ilk adımı atmış olacaksınız.


İNDİRİMİ KAÇIRMA!!!
550 TL yerine  250 TL

SATIN AL